מיתוג עסקי

מיתוג מקצועי גורם ללקוחות שלך להבין מהרגע הראשון את המסר אותו רצית להעביר להם. מיתוג מקצועי יגרום לך להראות כמו מותג ולא כמו עוד עסק. ב- MyBrand יש לנו צוות מומחים רחב של אנשי קריאייטיב שיושבים במשרדינו שידאגו, יחד איתך, להוביל את העסק שלך לרמות הגבוהות ביותר. לא נחפור איתך על אסטרטגיות ועל דיבורים מיותרים, אלא נתמקד במטרה וניתן לך כלים מעשיים שיגרמו לך להצליח בתוך זמן קצר ובתהליך מיתוג מנצח.
מעוניינים בפרטים נוספים?
מלאו פרטים ונדאג לחזור אליכם!
לוגו מצוין הוא לוגו הממחיש באופן מיידי באיזה תחום פועל העסק שלך ומה הם הערכים המובילים אותו. עם זאת, לוגו מצוין חייב להיות ייחודי, פשוט למראה, רלוונטי לענף בו אתה פועל, זכיר גם במבט חטוף וניתן ליישום בכל מדיום פרסומי – החל מכרטיס ביקור ועד שילוט חוצות.
עיצוב המודעות שלנו, כמו עיצוב של ערוצי שיווק אחרים ורבים, מקבל מקום של כבוד, התייחסות רצינית ומקצועית, בחירה נכונה וחכמה עם אוריינטציה שיווקית, של הצבעים, צבעי הרקע, ואפילו ההחלטה אם הפוסטר יודפס על נייר מבריק או מט.

פרסום נכון של עסק או מוצר, באמצעות שילוט ופרסום חוצות חייב לצאת מתוך הנחה, כי הזמו הנדרש לראות את שלט הוא של שניות בודדות בלבד.

 

ניוזלטר הוא אחד מכלי השיווק האפקטיביים ביותר בעולם המודרני ותהליך העיצוב קובע במידה רבה את הצלחתו. ניוזלטר הינו אמצעי נפלא ליצירת מערכת יחסים יציבה וארוכה עם קהל היעד שלכם.

אנו בסטודיו myBrand, פועלים בתהליך המורכב משלבים של בניית אסטרטגיה, הבנה מלאה של הצורך שלשמו נבנה הבאנר הפרסומי, והיכן הוא אמור להופיע. מה המסרים? מה הצורך? האם באמת לבנות מאגר מידע של לקוחות? להגביר את התדמית?
בעיצוב אריזות למוצרים קיימת אסטרטגיה ומחשבה רבה, הכוללת חשיבה של איך תפתח האריזה, מה יראו בכל פאה שלה, האם תהיה מרובעת מלבנית עגולה או משולשת? שקופה? מקרטון? מחומר אחר? וכן הלאה.

כרטיס ביקור הוא הרושם הראשוני המתקבל אצל הצד השני. כמו שלא תגיעו לפגישה בלבוש מרושל ועם שיער פרוע, כך צריך להיראות כרטיס הביקור שלכם: ענייני, בולט, משדר כוח, מקצועיות ויוקרה.

הסטודיו שלנו מתמחה בעיצוב קטלוגים לכל התחומים, בשלב הראשון נפגש איתכם ונרכז לכם את החומרים, לאחר מכן תקבלו הצעת מחיר ואח"כ ניצא לדרך.

 

בכל אירוע בו מתקיים קידום מכירות או חשיפה של החברה או העסק, רצוי שיהיה רולאפ בעמדת המכירה של החברה. זהו כלי פרסומי אפקטיבי מאין כמוהו ומתאים לא רק לתערוכות וכנסים, אלא גם לאירועים מתוקשרים, כניסה לאולמות תצוגה, תצוגות ועוד.
עיצוב אתרים הוא עמוד התווך של עולם השיווק העסקי באינטרנט. עיצוב נכון ואיכותי עושה את כל ההבדל בין אתר כושל לאתר מצליח, עיצוב טוב מושך לקוחות וסוגר עסקאות.
מיתוג מקצועי יגרום לך להראות כמו מותג ולא כמו עוד עסק. ב- myBrand יש לנו צוות מומחים רחב של אנשי קריאייטיב שיושבים במשרדינו שידאגו, יחד איתך, להוביל את העסק שלך לרמות הגבוהות ביותר.

ספר מותג הוא ספר הדרכה והפעלה על המותג שלכם, בדיוק כפי שמקבלים ספרון הדרכה על מוצר חשמלי או מכונית, כך גם במקרה של העסק שלכם.

 

מאחורי עיצוב פלייר או גלויה ישנה תורה שלמה הנשענת על ידע ומקצועיות רבים, לצד חשיבה מחוץ לקופסה, ובעצם המצאת הגלגל, בכל פעם מחדש.

 

פולדר הוא כמו כרטיס הביקור שלכם, אנו מעצבים אותו בהתאם, בצורה מושכת את העין, מעוררת תגובה, ורצון לפתוח אותם ולעיין במה שבפנים.

 

מייברנד מתמחה בעיצוב מקצועי לתערוכות, עיצוב ביתנים, פלקטים וקירות. הייחודיות שלנו היא היכולת לגרום לעסק שמופיע בתוך תערוכה להיות הבולט, האסתטי והמושך ביותר.

הנסיון שלנו ליצור דפים בהתאמה אישית על פי צרכי הלקוח והמניעה משימוש בתבניות מוכנות, לקח את הלקוחות שלנו למקומות שלא חשבו שיגיעו אליו.

 

התפריט מציג את התוצר הסופי של המטבח, הוא הפרונט של המסעדה ויש לו חשיבות מאוד גדולה. אנו בסטודיו מייברנד מבינים את החשיבות ומקדישים המון מחשבה בעיצוב.

מצגת יכולה לקבוע את העתיד של עסק, תפקידה ללוות את הדובר באופן כזה שדבריו יובנו באופן הטוב ביותר. מצגת טובה ומדוייקת בנויה על מלל מדוייק ותמונות מותאמות

 

עיצוב מרשים, מרגש
ובלתי נשכח

מתן חשיבות וסדרי עדיפויות לתכנים וממשק נוח

אתר שמוכר,
אתר שעובד בשבילכם

אחריות- ליווי וייעוץ מקצועי
לאורך כל הדרך