עיצוב פלייר

אנו בסטודיו myBrand נותנים חשיבות רבה לפליירים, לברושורים ולגלויות. אנו מאמינים כי עיצוב נכון, מדויק ומושך, יכול לסייע רבות לעסק שלכם, ולמנף אותו כלפי מעלה על ידי גידול משמעותי בלקוחות. מאחורי עיצוב פלייר או גלויה ישנה תורה שלמה הנשענת על ידע ומקצועיות רבים, לצד חשיבה מחוץ לקופסה, ובעצם המצאת הגלגל, בכל פעם מחדש. אנו בוחרים את הצבעים המתאימים, המשתלבים בצורה נעימה עם הלוגו, להצבת התוכן הכתוב בצורה קריאה ומושכת, ונוקטים בכל השיטות והכלים כדי לייצר עניין אצל מקבל הפלייר או הגלויה.
מעוניינים בפרטים נוספים?
מלאו פרטים ונדאג לחזור אליכם!
צוות גאוני שסיפק לי מיתוג עסקי מושלם! עיצוב לוגו ופרסום שיצא מעבר למה שחשבתי ושירותי חם ואכפתי לאורך כל התהליך. ממליץ בחום לכל עסק!
שלום גבאי
מנכ”ל רמתיים נדל”ן
להתרשם ולהתאהב במותג שלי בזכות יצירתיות חסרת מעצורים. אין ספק שבזכות אותם אנשים נפלאים שליוו אותי, כל מה שנעשה נושא שכר טוב - תודה על שהראיתם לי את דרך המלך. אין ספק שכל פרויקט ובכל דרך שאפנה בקריירה העסקית "מיי בראנד" ואנשיה המדהימים ילוו אותי
חיים אלקחיל
BigDils
אני רוצה להודות לכם על השעות והמחשבה שהקדשתם לעסק שלי. שילוב של קריאטיב מושלם עם יחס אישי ודואג הביא לתוצאה מושלמת! עיצוב לוגו בדיוק למטרות העסק שלך. בעזרת המיתוג העסקי כעת אני פונה לקהל לקוחות רלוונטי מתמיד. אני ממליץ לכל אחד שרוצה להכניס צוות יצירתי שיפגע בול בלוגו ייחודי, אישי עם מחשבה מחוץ לקופסא!
דני בורשטיין
אנרטיב

הלקוחות שלנו אוהבים את התוצרים שאנו מספקים.

"מיי בראנד" הוא בית חם לכל בעל עסק שרוצה לתת לעצמו דחיפה
מעלה ולהגיע לגבהים שכבר מזמן עברו את קו השמיים הנראים.

עיצוב פליירים בעולם דיגיטלי

בעולם דיגיטלי עיצוב פלייר יכול להיות כל דבר שמפורסם ברשת ומגדירים כמודעה, באנר, פוסט ועוד. עיצוב פלי אין ספק הפך להיות גם הוא דיגיטלי וכמה שיותר יפה, ככה יותר משווק.

אם מישהו אי פעם דאג לגורלם של הפליירים המחולקים בתיבות הדואר לעייפה, יש לומר כי גם היום בעידן הדיגיטלי זה קורה, אבל תחת ההשפעה של העולם הזה.

שכן פליירים או לא פליירים הקצב השתנה, הטקסט, כמות החומר שאפשר להעביר וגם איך לא- כתובת של אתר אינטרנט על כל פלייר למקרה שלא הבנתם שיש מבצע…

למי מתאים עיצוב פלייר

למרות שהתקשורת היום היא בעיקרה דיגיטלית וזה אומר שאם בעבר אינסטלטורים חיפשו עבודה עם מגנטים ופליירים.

היום מי שמחפש אותם ייכנס לרשת וגם ימצא אותם. (נקווה שלא את חבורת הנוכלים מיצאת צדיק).

עדיין יש דברים שבהחלט שווים עיצוב פלייר ושגם יש לו פידבק טוב והכוונה היא להתרחשות מקומית.

אם למשל נפתחים בתי עסק או מסעדות באזור מגורים מסוים, פליירים היו ונשארו האמצעי לבשר על כך, ויש אפילו כאלה ששמחים שמבשרים להם, כי הם כבר מחכים 20 שנה שיפתחו לידם קונדיטוריה.

רוצים אינטרנט קל, בחיים יותר!

פרסום בגוגל מאפשר לכולם לדעת הכל.

העובדה שבלחיצה על מקלדת אפשר למצוא היום הכול, לקנות הכול ואפילו להתחתן, הפכה את הצרכנים של היום לחבורת מפונקים ולכן במקרה שמדברים על עיצוב פלייר, יש בהחלט מקום לפנק אותם גם בתיבות הדואר.

כלומר- אלה שמזמינים טקסי עם אפליקציה ושהולכים אחרי המבצעים ברשת, הם המפונקים שגם ישמחו לדעת שיש מכבסה חדשה ליד הבית, כי גם אם הם הלכו שני רחובות בשביל מכבסה, הם יעדיפו את זאת שהכי קרובה לידם, וכל זה משום שהקלות הבלתי נסבלת של הרשת, עברה גם לחיים.

כך למשל הם ישבו בבית קפה שכונתי, יעשו קניות במכולת השכונתית (ולא דווקא ברשת שיווק גדולה) ויחפשו לעצמם את החיים הקלים גם כשלא מדובר על עולם וירטואלי.

עיצוב פלייר שלוקחים צרכנים ללב

עיצוב פלייר הוא אמצעי שיווק מצוין לבעלי מקצועות קטנים, לחנויות באזור המגורים, לשירותים מסוימים ועוד.

יש לומר כי בעידן הדיגיטלי אין ספק שנפח תיבת הדואר שלנו ירד בשלושת רבעי, כי היום זה פרסום שכאמור מתאים ללקוחות מסוימים ובעיקר באזור מוגדר.

אבל יש מספיק אנשים שלא מחוברים לרשת ושמחכים שישחילו להם פליירים לתיבה כי הם מאוד אוהבים לדעת מה חדש סביבם. 

כך למשל אפשר למצוא פליירים של מסעדות או חנות חדשה לצבעים או מנקה מדרגות, גנן ועוד.

כלומר- ככל שאתה יותר אישי, ככה יחפשו אותך דווקא בתיבת הדואר.

בעידן הוירטואלי הזה תתפלאו, יש עדיין אנשים שקשה להם להזמין אנשים דרך הרשת והם מעדיפים לקבל פלייר לתיבת הדואר.

עיצוב פלייר- קצר, מגניב ומסקרן

עיצוב פלייר בעידן התזזיתי הזה צריך להיות עם מסר מאוד חד וקולע, לצד ויז'ואל ברור.

זה צריך להיות חכם, מפתה ומושך, כדי שיתקשרו דווקא אליך וצריכה להיות מאחורי הפליירים אסטרטגיה שיווקית ואפיון לקוח ממש כאילו מדובר באתר.

פליירים מייצגים לקוח כמו כל אמצעי פרסום אחר ובזמן הזה, כשהכול כל כך טכנולוגי ומתקדם, גם הם צריכים להיות מגניבים ומסקרנים כדי שהם יגיעו מתיבת הדואר למקרר ולא חלילה לפח.  

כפי שחברת בניית אתרים דואגת לאתר הכי חדש בשביל שהגולש לא יצא בן רגע מהאתר שהוא נכנס.

עיצוב מרשים, מרגש
ובלתי נשכח

מתן חשיבות וסדרי עדיפויות לתכנים וממשק נוח

אתר שמוכר,
אתר שעובד בשבילכם

אחריות- ליווי וייעוץ מקצועי
לאורך כל הדרך