בניית אתרים בהתאמה אישית


מייברנד מתמחה בבניית אתרים בהתאמה אישית מלאה התואמים את הצורך העסקי שלך, החל מבניית אתר תדמית, אתר קטלוג ואתר מסחרי, תהליך הבניה כולל איפיון מקצועי, עיצוב, פיתוח והטמעה על מערכות לניהול תוכן.

עיצוב מקצועי בהתאמה אישית מלאה!

תכנות וקוד על מערכות מבוססות Wordpress

בניית אתרים Full Responsive (מותאמים למובייל)

איפיון מקצועי בפגישה פרונטאלית עם מנהל קריאייטיב


ארכיטקטורה בבניית אתר תדמית
והקשר לעיצוב לוגו לעסק.

אם יצא לכם לשחק במשחק logo test אתם בטח מבינים עד כמה לוגו מושרש לנו במודע ובתת מודע (למי מבינכם שעדיין לא שיחק במשחק, זהו משחק שבו מציגים לוגו של חברות ידועות תוך כדי שמשמיטים את האותיות וצריך לזהות את שם החברה). לוגו טוב יתפוס את העין וישאר לנו בזיכרון זמן רב, אפילו לכל החיים. זהו הבסיס למיתוג מוצלח, המאמר הנוכחי מסביר את הקשר בין לוגו לבין בניית אתרים ולכן לא נרחיב איך כאן איך לבנות לוגו כקונספט ואיך חושבים על לוגו מושך, השראה לנושא הזה תוכלו לקבל בפוסט

מלוגו לבניית אתר

למעשה אם יש ברשותנו לוגו, אנחנו יכולים עכשיו לפנות ולחשוב על ארכיטקטורה ומבנה האתר שלנו תוך כדי התחשבות במיקום הלוגו באתר, אם הלוגו אופקי, מרובע או רוחבי זה ישפיע לדוגמה על התפריט העליון של האתר מבחינת מיקום וגודל. מה שבעצם עוד יותר חשוב זה הצבעים של הלוגו שאמורים להשפיע על עיצוב האתר כולו, צריך אחידות בין ההרגשה שהלוגו משדר לבין עיצוב אתר, צריכה להיות הרמוניה מלאה בין הצבעים והקונספט של הלוגו ושל האתר שאנחנו בונים.

בניית אתר

עכשיו שהקשר כבר לא נשמע לנו מופרך אפשר לדבר על האתר עצמו, על תהליך הבנייה של האתר וכמה נקודות בסיסיות וחשובות שאנחנו צריכים לשים עליהם את האצבע כאשר אנו מתחילים בתהליך.
אז יש לנו לוגו, יש לנו מבנה של אתר, עיצוב האתר מקבל כבר זווית מכיוון הלוגו ועכשיו נותר לנו לקבוע את דפי האתר, בדרך כלל נתחיל מהדפים הבסיסיים שהם:

- דף הבית, שהוא צריך להיות מזמין במיוחד, כאשר הצבעים של העסק שלנו בולטים, התמונות שאנחנו בוחרים לשים בדף הבית צריכות להיות מרשימות, ושוב, בהשראת הצבעים של הלוגו ושל עיצוב האתר. צריך להיות טקסט תמציתי אך משאיר טעם של עוד, להיכנס לשאר דפי האתר, להכיר את מי שעומד מאחורי האתר, את המוצר או השירות שהאתר מביא עמו.
- דף תוכן, תמונה אחת בתחילת הדף תספיק ולאחר מכן התוכן שאנחנו כותבים, כמו אודות לדוגמה.
- דף צור קשר, צריך להכיל את פרטי יצירת הקשר, את כל הפרטים, כמה שרק אפשר, שעות פתיחה, פקסים, מיילים, שעות מענה וכל מה שיעזור לגולש או גולשת שנמצא בדף להבין איך ומתי הוא יכול ליצור קשר, אפשר גם לוותר על התמונות היפות בדף הצור קשר באתר מכיוון שהנמצא בדף זה מעוניין כרגע ליצור עמנו קשר ופחות להיות מוסח דעת.
כמובן שאלו הם הצעות ולא כללי אצבע שאיתם בונים אתר, אבל מניסיון רב שנים אלו הם בהחלט הצעות שתמצאו אותן מועילות כאשר אתם צועדים לכיוון האתר שלכם, אז דברו איתנו ונבנה לכם אתר בדיוק לצרכים של העסק שלכם

web11
web12
web13
web14
web15
web16

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, או חייגו עכשיו ל: 077-2305143

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו

תחומים נוספים שעשויים לעניין אותך


תחומים נוספים שעשויים לעניין אותך