5 טיפים לבחירת לוגו מנצח לעסק

עיצוב לוגו

שלב עיצוב לוגו הינו אחד המרגשים ביותר בחיי כל בית עסק מתחיל – זוהי ההזדמנות לנקז את כל החזון של הפעילות שלכם לתוך אלמנט גרפי קטנטן שמהווה עולם ומלואו. עיצוב של לוגו שמייצג את העסק שלכם נאמנה עשוי להיות ההשקעה הנכונה ביותר שתעשו, היות והלוגו הזה ילווה אתכם לאורך שנים ארוכות, לקראת הצלחה גדולה ומבטיחה. להלן מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם להתברג על הלוגו המתאים.

טקסט או אלמנט גרפי – או שניהם?

החלוקה הבסיסית של סוגי לוגו כוללת את הסוג הגרפי במהותו ואת הסוג המילולי שבו הדגש הוא על שם המותג הרשום בצורה מיוחדת ובגופן מיוחד עוד יותר (מומלץ שיהיה אפילו מצויר במיוחד עבור הלוגו). במקרים מסוימים ניתן לעשות לוגו כפול כאשר האלמנט הגרפי משמש כאייקון מוקטן והשם המלא – בתור לוגו מלא לאתרים, שלטים, חומרים פרסומיים וכו'.

התמקדו במהות ובתמונה הגדולה

המטרה העיקרית שלכם במהלך שיתוף הפעולה עם המעצבים הגרפיים היא להצליח לתפוס את המהות של בית העסק שלכם במסגרת ציור אחד – בין אם הוא גרפי, או טקסטואלי. לכן לא כדאי להתמקד בדברים הקטנים והשוליים, אלא להציג את התמונה הגדולה בפני המעצב, והמשימה לבטא את הרעיון הזה בצורת עיצוב לוגו – זו כבר העבודה של איש מקצוע.

ביחרו קבוצת צבעים רצויה

בחירת צבעים ללוגו זה אחת ההחלטות החשובות שתעשו בדרך לייצוג הוויזואלי של העסק שלכם. כל צבע מעורר אסוציאציות דומות. והדבר הנפלא ביותר בקונספט הזה הוא שהאסוציאציות האלה הן בדרך כלל זהות בקרב כל האנשים! כך, אדום מסמל תשוקה ועוז עבור כולם, בעוד צבעים כחולים – קור רוח ורוגע. עולם הצבעים הוא מיוחד בצורה שכזאת, ובאמצעות בחירה במספר צבעי בסיס ללוגו שלכם תוכלו כבר להעביר מסר חשוב ביותר לגבי מה מביא העסק שלכם לעולם.

תחשבו בגדול!

זה לא המקום ולא הזמן להיות צנועים, תציגו את החזון שלו בצורה הכי מורחבת שניתן, דמיינו את החברה שלכם ברמה הבינלאומית אפילו, ולא רק המקומית – ככל שתהיה לכם הבנה עמוקה ומובהקת יותר של מה בדיוק אתם עושים כאן, כך תוכלו לקבל את הלוגו שהכי מייצג אתכם.

עבדו עם מקצוענים

תחומי פעילות רבים נהפכו למאוד נגישים בימינו – עולם האינטרנט מאפשר אפילו לעצב לוגו אונליין. אך אם אתם באמת רוצים להוביל את העסק שלכם קדימה, אל תעשו עוד לוגו גנרי, פנו לאנשי מקצוע שכמו אמן המצייר דיוקן – יציגו את מהות בית העסק שלכם באמצעות הלוגו הייחודי שלכם. לוגו ייחודי יעזור לעסק בתהליך של פרסום בפייסבוק, גוגל או כל פלטפורמה אחרת.

מוזמנים לבקר אותנו בגוגל מפות >>> עיצוב לוגו

מאמרים נוספים
שיתוף ברשתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חיפוש