5 תוספי כרום שימושיים למעצבים

צעדים ראשונים בעולם העיצוב לא באים ברגל אף אדם. גם אם יש לכם את כל היכולות המקצועיות, באופן טבעי לגמרי בגיל צעיר יכול מאוד להיות שאתם תרצו להשתפשף בעבודה בפועל, במהלך תקופת הכשרה מקצועית כזו או אחרת. כמו מעצבים רבים אחרים בתחום גם לכם חשוב להבין איך נראה תהליך מיתוג עסקים מאחורי הקלעים, בעיניו של כל עובד משרד מיתוג נקודה בדיוק מסיבה זו המשימה הראשונה שעליכם להשקיע בה משאבים היא היכרות עם המערכות המקצועיות שמלוות את חייו של כל מעצב. מתוך רצון לעזור לכם לקדם את הקריירה שלכם לשלב המקצועי אבא שלה, יצרנו לכם מדריך מקוצר ובוא מצאנו כמה מן האפליקציות החשובות והשימושיות ביותר בעבודתו היומיומית של מעצב מוצרים ומותגים.

החמישה המנצח למעצב המתחיל – לעבודת עיצוב יעילה ומעולה

כל אחת מהאפליקציות בחמישייה המנצחת שאספנו לפניכם, משרתת אלמנט אחר בעבודתו של המעצב. ביחד אפליקציות אלה יוצרות לכם מרחב עבודה נוח ומיטיב לכל משימה. אז קדימה, לעבודה!

 

מוזלי (muzli) 

תוסף כרום כמו מוזלי, הוא תוסף כרום לא סטנדרטי. לא מדובר פה על איזה שהיא מערכת מורכבת שמשנה לגמרי את אופן העבודה שלכם. מוזלי הוא תוסף שיכול להציג לכם מידע שימושי ואתרים אינפורמטיבי מקצועיים של עולם עיצוב האתר ישירות על גבי דפדפן הגוגל שלכם. בכל בוקר כאשר אתם מתחילים את העבודה שלכם יהיו לכם מול העיניים כמה כתבות חדשות וחשובות שיכולות לקדם את הידע המקצועי שלכם לשלבים הבאים. זהו צעד קטן אבל חשוב במיוחד בדרך לביסוס מעמדכם כמעצבים מומחים.

תוסף CSS Peeper 

תוסף כרום זה מכל עליכם במציאת מידע רלוונטי על הבאק אופיס של אתרים אחרים בהם אתם גולשים. הגעתם לאתר והתלהבתם מאוד מהפונט או מהעיצוב הכללי? לחיצה קצרה על התוסף תציג את המפרט הטכני של מבנה הטקסט, כולל שימוש ב H1 או H2 ואפילו את סוג הפונט באתר.

תוסף Color Pick Eyedropper

 בהמשך ישיר לתוסף פיפר, התוסף הזה מאפשר לכם קלי קלות בלחיצת כפתור את אחד מפריטי המידע הכי שימושיים לכל מעצב – צבע הגופן שעומד מולו. נכנסתם לאתר ואהבתם את הגופן של כותרת המאמר, לחיצה על כפתור התוסף תציג לכם את קוד ה RGB או HSL  של הצבע לשימושכם בכל צורך שהוא.

אפליקציית Loom 

אומנם לום היא לא אפליקציה שמיועדת ישירות למעצבים, אבל אם אתם רוצים להקליט מסך או ליצור סרטונים אינפורמטיבים ללקוחות וקולגות זו היא האפליקציה שלכם.

תוסף FireShot   

אם ידע הוא כוח, אז גם היכולת שלכם לאגד פריטי מידע מאתרים שונים היא הכרחית. התוסף הזה מבצע צילומים של אתרים שלמים לנוחיותכם ומציג אותם בכל עת, כדי להעלות מידע רלוונטי לכם.

עקב בצד אגודל – בונים את המיומנות המקצועית

בצורה עקבית ומתוך רצון אמיתי להגיע למצב הסיע הצלחה, מעצבים רבים בוחרים ללמוד קודם כל את העבודה מהשטח ורק לאחר מכן להגיע להכשרות מקצועיות משלימות ולקבל תעודות בתחום העיצוב. השימוש בחמשת האפליקציות והתוספים המוצגים כאן, הוא הצעד הראשון שלכם כמעצבים אל עבר הניסיון המקצועי הדרוש לכם על מנת להגיע למצב שיא ההצלחה. כולכם את הזמן ויתנסו בכל אחת ואחת מכן האפליקציות הללו, בסופו של יום מקצועות כמו עיצוב הם מקצועות שלומדים אך ורק דרך הניסיון. בבוא העת שתרצו להתקבל למקום העבודה הראשון שלכם בתחום הניסיון, כמו גם תיק העבודות שיצרתם יהיו לכם להוכחה מעולה ליכולות העיצוביות שלכם.

מאמרים נוספים
שיתוף ברשתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חיפוש