5 צבעים מומלצים לרולאפ

אם יש מי שטוען שעולם הפרסום המודפס כבר לא רלוונטי לחיים המודרניים, אנשי מקצוע מתחום מיתוג עסקי יכולים להעמיד אותו על טעותו על בסיס דוגמה אחת בלבד – הרולאפ. זה הוא מוצר פשוט אבל כל כך גאוני, שהגיע לעולם ומאז משנה את חייהם של בעלי עסקים רבים, כמו גם מנהלי מוסדות שונים בציבור הכללי. הרול אפ הוא בעצם מודעת פרסום ניידת מיוצרת מחומר עמיד עליו ניתן להדפיס כמעט כל פריט מידע חשוב שאתם רוצים להביא לתודעת הציבור הכללי. ואולם האתגר הגדול ביותר בכל מה שקשור לתהליך העבודה של עיצוב רולאפ, הוא ההתאמה של הצבעים השונים לצרכים ולמטרות שלכם. גם אם אתם בוחרים להתקשר עם משרד מיתוג בנושא, שווה לכם להכיר את קווי היסוד העיצוביים לעבודה, עוד לפני שאתם מגיעים לפגישה הראשונה. כך יהיה לרשותכם מידע בסיסי ויכולת לקחת החלטות על בסיס ניסיון.

מה הם הצבעים הכי נכונים לרול אפ?

הצגת מידע ויזואלי בצורה ברורה היא משימה שמחייבת שימוש בצבעים חזקים. הצבעים החזקים מושכים את תשומת הלב של העין ומאפשרים ליותר אנשים להסתכל ולהתייחס המידע שמוצג ברול אפ בצורה הנכונה. על-פי חוות דעתם של מומחי משרד מיתוג ופסיכולוגים לשיווק ישנם חמישה צבעים שיכולים לספק את העבודה והם:

צבע אדום 

הצבע הכי בולט בלוח הצבעים הקיים, הוא גם הצבע הכי חשוב שאתם יכולים להכניס על הרולר שלכם. אדום הוא צבע חם, צבע שמתקשר לפעילות לצורך ולאנרגיה. הוא גם צבע שתופס את העין. כך שלא משנה מה אתם רוצים להציג על הלוח, מומלץ לשלב את הצבע האדום כדי לגרום לרול אפ להיות בולט יותר.

צבע שחור 

צבע שחור הוא צבע שעוזר ליצור חלוקה נכונה בשטחי את התצוגה הגדולים. אם אתם רוצים להציג המון מידע או ליצור הפרדה בין מידעים שונים, רצוי להשתמש בבולדרים שחורים או קווי הפרדה ייעודיים בצבע שחור.

צבע ירוק 

בעולם העיצוב צבע ירוק הוא צבע שמשרה המון רוגע ושלווה על הצופים נקודה ולכן בהתאם למהות הכללית ולשימוש בשלט אתם רוצים את אור שווה להשקיע משאבים הוספה של גוונים ירוקים לרקע או לעיצוב הכותרות.

צבע כחול

כחול הוא צבע יוקרתי, הייטקיסטי ובמידה מסוימת גם מאוד מאוד מושך. והוא גם הצליח להביא לידי ביטוי איכות הדפסה מעולה, כך שקל מאוד להשתמש בו בסודי הדפסות שונים.

צבע זהב

הזהב מאגד תחתיו את האלמנטים הבולטים של הצבעים החמים ובה בעת משרד לאת היוקרה הרצויה כדי להפוך את השלט שלכם לייחודי ובלתי נשכח. אם חשוב לכם ליצור שילד מעורר פליאה אל תחששו להשתמש בנגיעות של צבע זהב, לעיטור נקודות מפתח בשלט. 

עיצוב מנצח הוא עניין של מיקום אלמנטים

מומחים בתחום עיצוב לוגו ומיתוג עסקי יכולים להגיד לכם שההשפעה של צבעים על רולאפ היא חשובה אבל לא בלעדית. גם אם מצאתם לעצמכם את שילוב הצבעים האידיאלי לצרכים שלכם שיצרתם סקיצה נהדרת, יש סיכוי גדול מאוד שאתם פשוט לא תגיעו לה למטרה הרצויה וזה ממש לא באשמתכם. עיצוב רולאפ מתייחס גם לאופן פיזור המידע על הדף פסיכו הנראות הכללית של המוצר. זו היא משימה מקצועית לכל דבר ועניין אותה ניתן לבצע על הצד הטוב ביותר בעזרת מומחים של משרד מיתוג. אם כבר אתם משקיעים במוצר, אז שווה לכם לעשות את המאמץ ולהתקשר עם אנשים מנוסים מכם שיכולים לעזור בקלות.