5 כלים חינמיים לעיצוב

עיצוב היא הטכניקה שדרכה אדם יכול להביע את עולמו הפנימי בכלים פיזיים. כפועל יוצא, התחלה בעולם עיצוב הלוגו לא חייבת להיות ההתחלה המקצועית שמבוססת על תארים אקדמיים או קורסים מורכבים מאוד. בעולם שבו כל המידע נגיש וחשוף לנו בטוח ברשת האינטרנט קל הרבה יותר להביא לידי ביטוי את היכולות הבסיסיות בעיצוב גם אם אין לכם את הרקע המקצועי הנדרש. תעודה זו מסייעת לבעלי עסקים שרוצים להתחיל בקטן לבנות את העסק שלהם, בעיקר בעת תהליך העבודה על מיתוג עסקים. אומנם משרד מיתוג בהחלט יכול לעזור לכם להגיע למטרה בצורה הטובה והמקצועית ביותר, אבל אם אתם רוצים לשמור על תקציב מוגבל או לכל הפחות להגיע לפגישה עם מעצב בנושא, כשיש לכם סקיצה שווה לכם להכיר כמה כלים חזקים מאוד איתם ניתן לפעול בשלבים הראשונים.

מיתוג לכל דורש – כלים מעולים בהישג יד

חיפוש מהיר באינטרנט יכול להעלות לכם כמה וכמה כלים חינמיים חזקים ושימושיים מאוד איתם ניתן להתחיל לבנות תוכנית מיתוג לעסק שלכם. על מנת לעזור לכם לפתח את היכולות העיצוביות שלכם, מצאנו לכם חמישה כלים אתם תוכלו להתחיל להכיר את עולם העיצוב:

קנבה 

אתר קנבה הוא אתר אינטרנטי (או אפליקציה לנייד) בו ניתן לבחור תבניות עיצוב בתחומי עניין שונים ולבצע בהן שינויים קלים על מנת להעלות תכנים או ליצור קבצים אישיים. אתם יכולים להעלות תמונות לאינסטגרם, לוגו לבית העסק ואפילו ליצור כרזות פרסומיות על מבצעים בחנות, בלחיצת כפתור.

אתר infogram 

אתר זה מסייע לכם להעלות על הנייר (או במקרה הזה על מסך המחשב) נתונים חזותיים, תרשימים ותבניות בצורה ברורה וקלה לתרגום. אפילו אם אתם רוצים ליצור מצגת אינפורמטיבית לעובדים במשרד שלכם קל הרבה יותר להעביר להם את המידע הנחוץ אם הוא מוצג בצורה ויזואלית מושכת. וזוהי בדיוק המשמעות של אתר אינפוגרפיקה איכותי.

ממשק Google Fonts

התצורה הוויזואלית של כתב לאתרי אינטרנט היא אולי הדרך הברורה ביותר ליצור תקשורת טובה עם לקוחות. לפנטים יש השפעה על זרימת הלקוחות ועל נוחות הקריאה באתר. והתוסף של גוגל מאפשר לכם לזהות פונטים איכותיים מעולים מתו קטלוג הולך וגדל כדי לנכס אותם לאתר שלכם.

תמונות קולאז' בלחיצת כפתור 

אפליקציית picsart מאפשרת לכם לשלב כמה תמונות לכדי יצירת אומנות מעוצבת, לכל מטרה שלא תהיה. אתם יכולים להעלות פוסטים לרשתות החברתיות או ליצור תמונה מיוחדת לקבוצת הוואטסאפ של העובדים, והכל בלחיצת כפתור אחת.

מאגר תמונות חינמי 

 ברשת ישנם עשרות רבות של מאגרי תמונות חינמיים לגמרי, שפועלים על בסיס העלאת תמונות וולונטרית של צלמים מקצועיים ברחבי העולם. אתם רק צריכים לבחור את התמונה היפה ביותר והאיכותית בהתאם לצרכים שלכם, כדי ליצור תמונת קולאז' מקצועית של המוצרים או השירותים שלכם גם אם אין לכם צלם, שעובד באופן קבוע בבית העסק.

הדרך הכי טובה לעצב מושלם – היא להתנסות

בעיצוב אין דבר כזה נכון או לא נכון. יש בעיקר הרבה עניין של ניסוי וטעיה, אל מול קהל הלקוחות שלכם. ולכן יש לכם הרבה מאוד אפשרויות לעבור תהליך מיתוג עסקים גם מבלי לפנות לעזרת משרד מיתוג. קחו לכם את הזמן כדי להתנסות בחמשת הכלים האלה ולהבין איך אתם יכולים למצות את הפוטנציאל שלהם בצורה הטובה ביותר לפרסום בגוגל. במידה ואתם ממש לא מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות, אנשי המקצוע בתחום תמיד ישמחו לתת לכם את הכלים הנכונים יותר על בסיס מיפוי אישי של בית העסק.

מאמרים נוספים
שיתוף ברשתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חיפוש