קצת על עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

עיצוב לוגו – סיפור חיים בתוך ריבוע

לוגו, או לפי האקדמיה ללשון עברית "סמליל", הוא אחד הדברים המכריעים בשלבי מיתוג עסקי מוצר או חברה. ככל שהלוגו מוצלח יותר, הוא ייחקק היטב בזכרונם של הלקוחות הפוטנציאליים, יתחיל להיות מזוהה עם רעיון, קונספט או תדמית מסוימת שנוצרה, כל זאת תוך שמוש באלמנטים גרפיים מתקדמים המבעים ומבטאים את אותו הרעיון, בתמונה. לעתים הוא נעשה בשילוב של מילים, לעתים רק שם המותג, חברה או עסק מופיעים שם, ואת שאר התיאור, עושה האלמנט הויזואלי בלבד. 

myBrand– מציירים רעיון

לוגו הוא הדבר המזוהה ביותר עם חברה או ארגון. הוא מופיע על פתח הדלת שלו, על הניירת המשרדית והמעטפות, על הברושורים והפולדרים, ובפרסומים שונים באינטרנט ובמדיות אחרות. חשיבותו של לוגו היא כה רבה, עד כי סטטיסטיקות מראות כי לוגו לא מוצלח ושאינו מעביר את המסר בצורה מרשימה מיוחדת, מרגשת או עניינית, עשוי להשפיע משמעותית על הצלחתו של מוצר או של חברה.

אנו עוסקים בעיצוב לוגו מתוך הבנה מוחלטת לאופי הארגון, המוצר או העסק שלכם, והדרך בה אתם רוצי להיראות בעיני העולם. מאחר והתחרות היא צמודה, וישנם עוד חברות רבות כמו זו שלכם, המייצרות מצרים דומים, או מעניקות שירותים זהים, יש צורך לייחד אתכם וליצור בידול בין המותג שלכם לבין האחרים. רבות, עיצוב לוגו הוא זה שיוצר את הבידול ומעביר מסר שלם בתמונה אחד, היוצר תחושה של אמינות, מכובדות ומקצועיות. את כל זאת אנחנו יודעים לעשות, ולתרגם סיפור חיים שלם לתוך ריבוע קטן, או כל צורה גרפית אחרת. 

myBrand– יצירתיות, קורטוב של הומור, ומקצוענות

עיצוב לוגו הוא עבורנו אתגר, והידיעה כי באייקון אחד בלבד, או כמה קטנים, אנו יוצרים רעיון, קונספט, שבהמשך ייראה על מדי העובדים, על מכונות, מכוניות ובשלטי חוצות. על אף התחרות הצמודה במשק, אנו מצליחים ליצור מיתוג , ולהפוך אכם לייחודיים, בזכות עיצוב לגו מקצועי, וכזה שלא מותיר את המתבונן בו אדיש.

פני העסק מתחילים רבות בלוגו. אם נעשה שימוש אפילו בפונט מיושן, בצבעים לא עכשוויים ובציור את סמל לא ברורים, יכול להיחרץ גורלו של העסק, שייתפס כמיושן, או לא רציני, ולא מקצועי. לעומתו לוגו בעיצוב חדשני, עם צבעים עכשוויים ומושכים, וסמל או ציור מיוחדים, יהפכו את העסק בן רגע למודרני, מקצועי, מתחדש וחדשני, ו"בעניינים", והיחס אליו יהיה בהתאם.

מיתוג גרפי הוא תהליך הבנוי משלבים ואינו פשוט. אולם עבורנו הוא אתגר של ממש, ובדיקת היכולות שלנו בכל פעם שאנו ניגשים למלאכת עיצוב הלוגו, זה שישפיע על מהות העסק או המוצר, יקבע את היחס אליו, כאשר אנחנו אלו היוצרים את קשת התחושות שנוצרות למראה צפייה בלוגו שכזה. באייקון אחד בלבד אנו מצליחים להעביר עבור המוצר או העסק שלכם קשת של ערכים, תפיסת עולם, יוקרה, מקצועיות וכל מה שיהיה חשוב לכם לשדר ללקוחותיכם.

מחפשים חברה למיתוג? לחצו כאן >>> מיתוג עסקי