פרסום בגוגל – עולם דיגיטלי חדש!

פרסום בגוגל

עולם הדיגיטלי ברשת הפך את המציאות על פניה, ואם פעם נזקקו חברות ועסקים לפרסום במדיה הכתובה, היום הם מפנים תקציבים רבים לפרסום בניו מדיה- ברשת האינטרנט.

כל בעל עסק או חברה קטן כגדול יודע שהיום עושים עסקים יפים מאוד גם ברשת, ואם יש לו מוצר או שירות שהוא רוצה לשווק, הוא חייב לפנות לחברת ג'נסיס מדיה לפרסום דיגיטלי והקמת אתרים ולבנות חנות וירטואלית, אתר תדמיתי, מיני סייט, דפי נחיתה ולצאת בקמפיין פרסום בגוגל, כי בלי פרסום בעולם הדיגיטלי אתה לא קיים וגולשים לא יכירו אותך ולכן גם לא יגיעו אליך.

איזה סוג של פרסום בגוגל מתאים לך, יאמרו לך מומחי הפרסום של ג'נסיס מדיה ולכל אחד מתאים פרסום בגוגל שיביא לו את הכי הרבה לידים חיוביים פרסום שיעזור לכם בתהליך של קידום אורגני לאתרכם בצורה הטובה ביותר.

לא עוד פליירים!

פרסום בגוגל מחליף היום את אמצעי הפרסום שיש בעולם האוף ליין. אם במציאות מחלקים פליירים אז און ליין עושים מסע פרסום, הפלאיירים הם המודעות והבאנרים בפרסום בגוגל והם נותנים תוצאות מיידיות, חושפים את הגולשים למבצעים או למוצרים חדשים ולהבדיל מהעולם המציאותי בפרסום בגוגל יש גם כלי מדידה שניתן לקבל מהם נתונים על מספר גולשים שנחשפו לקמפיין, כמה מהם השאירו פרטים ועוד. כלומר- הקשר עם קהלי יעד חדשים הרבה יותר אינטראקטיבי ומפוקח בפרסום בגוגל למשל מאשר בפרסום בעיתונים. לך תדע מי הסתכל על המודעה שלך ומי הולך להרים לך טלפון. ברשת מי שנחשף לפרסום בגוגל ומגלה עניין, פשוט נכנס לאתר או לדף הנחיתה שלך ומשאיר לך פרטים. זה מיידי, זה נגיש וזה מזרים דם חדש לכל עסק וכאשר האתר שלך עבר תהליך מיתוג, זה עובד, וזה עובד מצויין.

מסע פרסום בגוגל מתחיל באתר עסקי מקצועי!

מאחורי כל מסע פרסום בגוגל יש חשיבה על האסטרטגיה המתאימה לעסק או למוצר. אם למשל יש לכם עסק חדש אתם יכולים לפנות אל משרד פרסום ומיתוג דיגיטלי כמו ג'נסיס מדיה ולבקש מהם להקים לכם אתר אינטרנט, שזה השלב הראשון בנוכחות ברשת. יש הרבה חברות שבונות אתרי אינטרנט אבל ג'נסיס מדיה מתמחה בבניית אתרים לעסקים קטנים ובינוניים, אתם תקבלו את האתר שיעשה לכם את החשיפה הכי טובה שיש, כי מומחי האפיון של ג'נסיס מדיה כבר יתכננו לעשות לכם אתר שמצליח להביא גולשים, כמו שהם עושים להרבה מאוד לקוחות מצליחים שלהם. זה לא חוכמה להרים אתר, אבל זו חוכמה גדולה מאוד לבנות אתר מצליח וזה הסוד הגדול שלנו.