עיצוב לוגו לעסקים קטנים בניו מדיה!

הניו מדיה- הפרסום הדיגיטלי הפך ושינה לחלוטין את ההיררכיה בין עסקים גדולים לקטנים. בדיגיטל כולם שווים. דמיינו לעצמכם את העולם הדיגיטלי. צג ומחשב, לפטופ או טאבלט והנה לכם מלוא השוויון כולו בין עסקים קטנים לגדולים והיום עיצוב לוגו לעסקים קטנים הוא חובה שלא לומר כורח המציאות בעידן בו כולם שווים על הצג, ולא מחוצה לו!!!

פרסום לעסקים קטנים- קודם כל עיצוב לוגו!

שואלים את עצמכם למה עיצוב לוגו לעסקים קטנים? המהפכה של הניו מדיה המאפשרת לכולם להיות במקום בו נמצאים כולם כלומר, בעולם הוירטואלי הובילה את העסקים הקטנים למקום, שהם לא היו חולמים להגיע אליו בעידן הפרסום אוף ליין. ממתי לעסקים קטנים היה תקציב פרסום כמו לגדולים? ומתי ראיתם מודעת פרסום כפולה לעסק קטן במוסף של העיתון שהיה יש לומר, הכי נפוץ במדינה. מדובר בהרבה כסף, ביוקרה, בנוכחות ובתקציבי ענק. והנה באה פתאום המדיה החדשה ומאפשרת לכל עסק קטן וגדול את אותו מקום, את אותו שטח פרסום, אותם כלי פרסום, אותה טכנולוגיה. לראשונה יש שוויון בפרסום של העולם הדיגיטלי, בין אם זה פרסום בגוגל או בכל פלטפורמה אחרת, הוירטואליות היא זו שגרמה לשוויון הזה.

גם לוגו יכול להיות ויראלי!  

אז כבר רואים את ההשקעה במהלך קמפיין של פרסום בפייסבוק ומספיק שמישהו החליט שהוא עושה שיתוף ללוגו שלך, והחבר שלך החליט שהוא עושה שיתוף לסטטוס שלך, והנה לכם שרשור של לוגו שלא חשב שהוא יקבל עוצמה ויראלית משום שהוא של עסק מאוד קטן, אבל המעצב הגרפי שעיצב את הלוגו הזה הבריק ולכן, כסמל או תמונה, או מצג הוא מצא חן בעיני הגולשים והנה מתחיל להתגלגל לו כדור השלג ותוך שבוע הלוגו הזה הפך לשיחת הפוסטים והלייקים.

כן זה יכול לקרות בעיקר אם המעצב שלך חושב כמו פיקאסו ויש כאלה.

לוגו – מקורי, מרגש ומלהיב!

נכון מדובר בסמל קטן לפעמים ממש שני קווים, אבל כמה יש לאדידס- שלושה ותנסו לגנוב להם קו… לעשות משהו דומה. ואם כבר מדברים על אדידס מומחי משרד מיתוג והפרסום הדיגיטלי מספרים כי אדידס ביקשו לקבוע בערכאות משפטיות שיש להם בלעדיות על סמל של חמישה קווים מאז ועד עולם, כדי שלא ינסו להעתיק אותם סביב השלושה שלהם, וחלילה יטעו את הצרכנים אבל בית המשפט לא קיבל את הטענה הזו והחזיק את אדידס לשבת ולחשוב על התביעה הבאה…

מעוניין לקדם את עצמך ברשת?>>> קידום אורגני בגוגל  |  פרסום באינסטגרם  |  קידום אורגני  |  בניית אתרים  |  פרסום בפייסבוק