עיצוב כרטיסי ביקור יצירתיים

כרטיס ביקור הוא מעין קלף קטן, עשוי לרוב מנייר כרומו מעט עבה יותר מנייר רגיל ולעתים גם מחומרי גלם אחרים כמו פלסטיק, PVC, מתכת, קרטון ועוד. כרטיס ביקור מכיל לרוב מידע אודות האדם/העסק ופרטים ליצירת קשר עם אותו אדם. על הנייר אמור להיות קלף פשוט עם עיצוב פשוט שכולל את הפרטים הנכונים וכך הוא הופך להיות רלוונטי לחלוקה כאשר אנו נפגשים עם אדם שאנו רוצים שישמור אתנו על קשר.

החשיבות של כרטיסי ביקור יצירתיים ומה זה אומר?

בואו נודה על האמת. כמה כרטיסי ביקור קיבלתם בחייכם ובאמת שמתם בארנק מעבר לאותו ערב או השתמשתם בעצם לחזור אל אותו אדם? לעתים נדירות נכון? ובכן כרטיסי ביקור יצירתיים יהיו משהו שכדאי לשמור, משהו שקל יותר לזכור וכמובן משקיף גם על האדם המפזר אותם כאדם אולי יותר יצירתי או לפחות אחד שרוצה לעשות דברים קצת אחרת ולא להיות מקובע לנורמה… כרטיס ביקור יצירתי יכול להיות בגודל ובצורה של כרטיס ביקור רגיל אבל גם עם קונספט מעט שונה/מגוון. לא בהכרח צריך להשתמש בו רק לפרסום שם העסק או טלפון ומייל ליצירת קשר אלא ממש ניתן להשתמש בו לצורך קידום מכירות, הנעה לפעולה, העברת מסר (למשל עורכי דין המעצבים כרטיס ביקור מאוד יוקרתי יכול להצביע גם על איכות השירות שתקבלו וכו').

דוגמאות לכרטיסי ביקור יצירתיים:

ובכן כל אחד יכול להיות יצירת בנוגע לכרטיס הביקור שלו וזה תלוי באותו אדם, בתחום שבו הוא פועל ועוד. לדוגמה: יש כרטיסי ביקור שבחלק האחורי שלהם מודפסת כותרת קטנה "היכן נפגשנו ועל מה דיברנו" ואז כמה שורות למילוי כדי שאותו אדם שמקבל את כרטיס הביקרו יזכור על מה שוחחנו באותו הערב, יהיה בעל סיכוי גבוה יותר לזכור את אותו אדם ואולי גם לחזור אליו במידת הצורך והרצון. אדם המשווק כלי מוסיקה, נגן או מורה לגיטרה או כלי נגינה אחר יכול לעצב את כרטיס הביקור שלו כמו לחן לשיר, כמו צורה של גיטרה ויש דוגמאות רבות אחרות. יש כרטיסי ביקור המודפסות על רקע שקוף למשל ומציגים מראה מהודר ויוקרתי יותר.