עיצוב אתר באלמנטור – האם מומלץ?

האם אתם מאמינים שאפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה בכל מה שנוגע לעיצוב האתר העסקי החדש שלכם? האם ניתן להשתמש בפלטפורמה חזקה, אמינה ומקצועית כמו וורדפרס, ועדיין ליצור לעצמכם עיצובים מושלמים לאתר? בעלי עסקים רבים נתקלו באתגר של עיצוב אתר אינטרנט איכותי ועיצוב הלוגו, על בסיס פלטפורמת וורדפרס במינימום השקעה כספית. המצב נותר כשהיה עד שקבוצת מפתחים ישראלים הביאה לעולם את התוסף המקצועי אלמנטור. אלמנטור הוא כלי שמאפשר לכם לקחת קצת שליטה בידיים ולהשתמש בה פלטפורמת בניית אתרים וורדפרס, עם עיצובים אישיים ותבניות קיימות של אתרים אותם אתם יכולים להתאים לצרכים שלכם. יש כמה וכמה יתרונות לשימוש באלמנטור, במיוחד אם אתם עדיין נמצאים בתוך תהליך מיתוג עסקים ובונים את העסק שלכם יש מעין עם הגבלות תקציב מהותיות. במאמר זה אנו נציג לכם כמה יתרונות חזקים מאוד של אלמנטור שיכולים לעזור לכם להפנים את חשיבות התוסף.

הקמת אתר אינטרנט – תוך יצירת בידול מהמתחרים

המשימה המרכזית בתהליך העבודה של כל משרד מיתוג היא בידול העסק שלכם מהמתחרים המובילים בשוק. התחרות היא הגורם המעכב הגדול ביותר של צמיחה צמח כך שראוי להשקיע זמן בתהליך מיתוג עסקים להבנת צרכי הבידול. אם כבר יש לכם לוגו מבודד, פלטת צבעים לעסק ואפילו רעיון לפונטים ייחודיים, השלב הבא שלכם הוא להקים את האתר עצמו. השימוש באלמנטור מאפשר ליצור עיצוב אתר על בסיס תבניות, בדומה לפלטפורמות אחרות בשוק. אבל ההבדל המהותי הוא שאתם יכולים להתאים את הפלטפורמות ולבצע שינויים קלים, אשר יחזקו משמעותית את הבידול של האתר מול מתחריו השונים ברשת. יש כמובן אפשרות בחירה בסיסית בין תבניות חינמיות לבין תבניות בעלות, כך שאתם גם יכולים לבחור לרכוש תבנית ואותה להתאים לצרכים שלכם. זה הוא שלב נוסף בהנגשת המרחב האינטרנטי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, שלא ממש יודעים איך להקים לעצמם אתר אינטרנטי, אבל בהחלט מבינים את המשמעות והחשיבות הפיננסית הטמונה בפלטפורמות הללו.

לא צריך לקרוע את הכיס כדי להצליח ברשת

 המענה הנכון ביותר מבחינה מקצועית להקמת אתר אינטרנט מכירתי היא כמובן כתיבת קוד אישי בליווי של אנשי קידום ושיווק. אבל זהו תהליך שלא ממש מתאים לכל בית עסק. במיוחד לא אם אתם עסק צומח ולא מבוסס מבחינה פיננסית. בדיוק במקרים מהסוג הזה הקמה של אתר אינטרנט או דף נחיתה דרך התוסף אינטרנטי אלמנטור ,היא החלטה מומלצת שיכולה לקדם אתכם עוד צעד אל עבר הרווחים הכלכליים הנחוצים לכם. כמובן שבעתיד תמיד קיימת לכם אפשרות לבחור לשנות את התשתית האתר ולכתוב קוד אישי, אבל בתור התחלה אין שום סיבה שלא תעזרו בפתרונות המוצעים בשוק

גם לעמודי רשת בודדים – יש מענה יעיל ואמין

ככל ואתם מבינים את החשיבות של נוכחות במרחב הוירטואלי, בוודאי ברור לכם שאתם לא צריכים לקפוץ מעל הפופיק כדי להשיג את המטרות שלכם. בתי עסק רבים החלו את דרכם האינטרנטית בהקמה של עמוד נחיתה יחיד ובו הפנייה לדרכי ההתקשרות עם החברה כמנוע לצמיחה עתידית. ואין שום דבר פסול באסטרטגיה הזו, אם אתם רוצים להתחיל בקטן. השימוש באלמנטור כתוסף לוורדפרס יכול לאפשר לכם לעשות צעדים ראשונים עם נראות מקצועית מושלמת באינטרנט, שתוכל לעודד את הלקוחות הפוטנציאליים לשתף איתכם פעולה בצורה טובה הרבה יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקחת את הסיכון בצד הראשון בצורה מחושבת ואחראית ביותר או להיעזר באנשי מקצוע מתאימים לליווי התחלתי.