משרד מיתוג – איך בוחרים?

מיתוג עסקי

היום כאשר אתה רוצה לבחור משרד מיתוג דיגיטלי הדבר הראשון שאתה צריך להבין כבעל עסק או חברה, או בעל מסעדה או בעל מקצוע חופשי כמו פסיכולוג, אדריכל, רופא, עורך דין ועוד היא – שמיתוג זה הדבר הכי נחוץ ובעצם, הוא תהליך חובה לכל מי שלא רוצה לטבוע בתהומות רשת האינטרנט.

גוגל פרסמה כי יש באינטרנט כטריליון כתובות רשת, מה שאומר שאם אתה אחד מהטריליון ואתה לא עושה תהליך של מיתוג לעסק שלך איך בדיוק יגיעו אליך ודווקא אליך…

אז איך באמת בוחרים משרד מיתוג שיודע לעשות מיתוג נכון, כי מיתוג חייב להיות מתאים לעסק שלך כמו שאתר חייב להתאים לו, כמו שהלוגו חייב להתאים לו, משרד מיתוג זה גם עניין של בחירה נכונה.

ככה בוחרים משרד מיתוג דיגיטלי!

  • משרד מיתוג שכבר עבד עם עסקים דומים לשלך. יש לה ניסיון עם חברות דומות, אתה לא תהיה זר למשרד ויש לו הרבה רעיונות גם בשבילך.
  • משרד מיתוג המעסיק אנשי פיתוח ותוכנה לבניית אתרים, בניית דפי נחיתה וכל דבר אחר שקשור בתהליך פרסום באינטרנט (שזה כמובן חלק מתהליך המיתוג) בוגרי מוסדות מוכרים להשכלה גבוהה (ולא סתם איזה קורס של שעה ברשת…).
  • משרד מיתוג המעסיק אנשי קריאטיב עם רעיונות כיצד להפוך אותך למותג מוביל. זה דורש ראשית אפיון נכון, הבנה של העיסוק שלך, של השוק, המתחרים שלך ומה נדרש ממך כדי להיכנס לתהליך של מיתוג.
  • משרד מיתוג דיגיטלי עם ניסיון יודע לאתר את הערך המוסף שיש שלך, זה שאמור להוביל את המיתוג. מיתוג לא בנוי על עשיית רושם, אלא שהוא שם דגש על היתרונות הקיימים ולכן חשוב מאוד לדעת מה הם ולאתר אותם.
  • בחר משרד מיתוג דיגיטל שיש לו גם סטודיו גרפי שמסוגל לעצב לך סביבת עבודה מעוצבת כמו ניירת דפוס, כרטיסי ביקור לוגו וכו' שילוו אותך בכל תהליך המיתוג.
  • היכנס לאתרים שבנה משרד מיתוג דיגיטל, התרשם מעבודות שהוא עשה ורק אחר כך צור איתו קשר להמשך תהליך של עבודה.
  • היום הכול פתוח והכול שקוף. כפי אתם מחפשים מתנות לחג אתם פונים אל חברה מקצועית בתחום בעלת המלצות כך גם כאשר אתם מחפשים משרד מיתוג, קרא המלצות על משרד המיתוג ואף תוכל לפנות ללקוחות עבר שלו כדי להבין האם הם היו מרוצים מהתוצרת ומתהליך המיתוג עצמו.
  • מיתוג זה עניין של מחיר. אל תשכרו את שירותיו של משרד מיתוג שמציעה לכם מיתוג במחיר הזול ביותר, מיתוג כזה יוכח במיתוג שגוי, לוקה בחסר, מטה ואף כזה שבסופו של תהליך יעלה לכם הרבה יותר ביוקר מכל הבחינות…

עכשיו שאתם יודעים מה זה מיתוג, איך אתם רוצים לראות את העסק שלכם?