מי אמר תערוכה ולא הזמין רולאפ!

עיצוב רולאפ

נוכחות בתערוכות היא ההזדמנות של כל עסק להציג את החידושים וההמצאות שלו. כאשר מדובר בחברת סטארטאפ, השתתפות בתערוכות עשויה לפתוח לה שווקים חדשים, לתת להם מושג מה מתרחש בעולם בתחומם, להוביל ליצירת

קשרי מסחר והפצה, להגדיל את מערך השיווק ועוד.

עם כל הכבוד לאינטרנט, לפורומים ולקשרים הדיגיטליים, אין תחליף לנוכחות של חברת סטארטאפ בתערוכה בה הם מצליחים להכיר אנשים מרכזיים בתחום, להיחשף למוצרים חדשים אחרים ולרקום קשרים, לעשות יחסי ציבור ומי יודע מה עוד עשוי לקרות.

פגישות עם לקוחות בתערוכות

אחד הדברים שעושים אנשי עסקים בתערוכות, זה פגישות עם אנשי מפתח בתעשייה העולמית. אסטרטגים ומומחים לשיווק שיכולים לעזור לדחוף את המוצרים למדינות שונות בערוצי השיווק שלהם עם באמצעות פרסום בגוגל או בפלטפורמות אחרות.

כל הנהלת תערוכה יוזמת פאנל של מומחים, אירועי נטוורקינג ומיט-אפ, מהם יוצאים המשתתפים עם עוד כמה תובנות וקשרים בינלאומיים.

רולאפ- מתפקד בתערוכה כחלו ראווה קטן למוצר או לחברה והוא כמובן צריך להיות מעוצב בצורה הולמת ומרשימה.

הרול אפ יכול לכלול את לוגו החברה, תמונה שמשקפת את תכונות המותג, מוצר חדש ועוד.

ברוכים הבאים לכנס המזון הטבעוני…

רולאפ זה גם מוצר שמעצבים לקראת מתן חסות באירוע כמו למשל כנס המזון הטבעוני… הרולאפ יציג את המוצר שהוא מייצג, ויתכן שהחשיפה הזו תוביל ליצירת קשרים עסקיים.

צריכה להיות הלימה בין הגרפיקה והעיצוב של הרולאפ למוצר. בדרך כלל רולאפ מעוצה ע"י מעצב גרפי.

הרבה פעמים תוכלו לראות רולאפ גם בדוכן טעימות לרגל השקת מוצר חדש, אין כמו שלט נודד כזה במתקן תצוגה נייד כדי לבשר למה הוא עומד שם ועל מה החגיגה. שלט עם עיצוב לוגו של העסק הוא דרך בטוחה להראות את המוצר באופן הטוב ביותר.

רולאפ להשקה

כמעט כל מוצר חדש ובעיקר אם הוא מותג של חברה מרכזית, זוכה להשקה חגיגית ויחסי ציבור. הרבה פעמים מתקיים האירוע במסעדה או באולם כלשהו, כאשר בכניסה ניצב הרולאפ שמסביר בכמה מילים על קיום האירוע, על המותג החדש ועוד.

גם בדוכני יופי ניתן למצוא לעיתים רולאפים לרגל מבצעי מכירות, השקת ליין של מוצרים, הזנה לאירוע כלשהו, הזמנה להצטרפות למועדון לקוחות ועוד.

רולאפ בדרך כלל נעשה מנייר סינטטי מיוחד או משמשונית או מנייר מצופה למיציה והוא חייב לעמוד בכל מזג אוויר שכן לעיתים מציגים אותו בגשם או בשמש הקופחת.

עיצוב רולאפ חייב להתאים למטרה שלו, ולהיות אטרקטיבי, ויז'ואלי ולשמש מקדם מכירות למותג.

מוזמנים לבקר אותנו בגוגל מפות >>> עיצוב לוגו