מיתוג עסקי – הדרך להצלחה שיווקית מסחררת באינטרנט ומחוצה לו

מיתוג עסקים הוא הבסיס לכל שיווק. באמצעות מיתוג תוכלו להבטיח לעצמכם את כל מה שאתם צריכים כדי להגשים את הייעוד שלכם ובגדול. עם מיתוג חכם העסק שלכם "רץ" כישות מקצועית ויכול לזכות רבים בתמורות איכותיות באמת. באמצעות מיתוג עסקי גם אתם יכולים להבטיח כי תמיד תישארו מקודמים ורלוונטיים באינטרנט, גם בימים בהם לא תוכלו לחדש לקהל שלכם וליצור תשתית מאמרים וקידום ברת קיימא. זו הסיבה שבתי עסק תלויים, במידה ורבה, גם בתשתית מיתוג, בונים להם דף נחיתה ומבססים את שמם בנישה מסוימת בתוך תחום העיסוק, שידוע כי הם הכי טובים בה, או בין המצטיינים בה. החדשות הטובות הן שלכל בית עסק ישנה נקודה כזו, על בסיסה ניתן לבסס תשתית מיתוג.

הלוגו העסקי – מכאן הכל מתחיל

מיתוגו של עסק מתחיל בעיצוב הלוגו שלו. ניתן לבסס לוגו בהמון דרכים: רישום שמו של העסק בפונט ייחודי, רצוי בפלאג אין מיוחד של פוטושופ לבניית פונטים. שימוש בצבעי רקע וגווני פונטים נכונים וקריאים יוכלו להוביל ליצירת הלוגו. על מנת להבין מהי המשמעות שלו ומה העסק שלכם עושה, רצוי להטמיע מתחת משפט קצר וקולע: "הטובים ביותר ב- (תחום)", למשל. דרך נוספת לעצב לוגו היא שימוש בהנפשה ויזואלית  מודפסת או באייקון של מוצר או שירות מהתחום שלכם (אפילו כלי עבודה או נגינה בא בחשבון אם המראה שלו קליט) בשילוב שמו של העסק בפונטים.

משפטים קליטים ראשוניים לקמפיינים

את המשפטים הקליטים חשוב לבנות על בסיס מה שיש לכם, ולא על פי דברים שיקרו בעתיד. מה שיש לכם עכשיו הוא החומר שאיתו ניתן לצאת למיתוג. לדוגמה "הטובים ביותר ב- (תת תחום בנישה שלכם)", "מקצועיים ויעילים", "חושבים מחוץ לקופסה", "הראשונים בארץ", "ממוקמים בסביבה כפרית", "במרחק הליכה במרכז העיר" וכד'. המשפטים הללו יאפשרו לכם לבנות מיתוג לעסק, אבל חשוב למקם כל משפט בנישה שלו. לדוגמה, משפט שמדבר על קרבה כי העסק נמצא במרכז העיר לא יכול לפנות לדיירי הישובים הכפריים שכביש מהיר מפריד בינם לבינה, אלא ספציפית לדרי העיר בה עוסקת המודעה.

הוצאת הקמפיינים לפועל

רצוי לעבוד עם תוכנות להוצאת קמפייני מיתוג. בוורדפרס ובוויקס ישנם פלאגאינים לבניית פרויקטים עבור רשתות חברתיות וגוגל. ניתן להיעזר גם בשירותיה של חברה פרטית לפיתוח מוצרי קידום ושיווק. את הקמפיינים ניתן להטמיע בגוגל אדוורדס, פייסבוק ממומן, אינסטגרם ממומן, על גבי סרטוני יו טיוב, ועוד.

 

מחפשים חברה מעולה למיתוג עסקים? ממליצים לכם לדבר גם עם ג'נסיס מיתוג עסקי

מאמרים נוספים
שיתוף ברשתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חיפוש