מיתוג עסקים קטנים – למה זה כדאי?

על פי הסטטיסטיקה שנצברה בעשורים האחרונים, אחד מכל 3 עסקים קטנים שנפתחו ייסגר לאחר פרק זמן שלא יעלה על 5 שנים, על אף ולמרות החזון של בעליו. אין ספק שבעולם העסקים התחרותי צריך יותר מחזון כדי לצלוח את השנה הראשונה. בעלי ניסיון יעידו, כי התנהלות נכונה בשנה הראשונה היא קריטית להצלחת העסק ולנסיקתו בהמשך הדרך כאשר הכוונה היא למכלול של החלטות בראשית הדרך.

ואם כבר בראשית הדרך עסקינן, הרשו לנו לגלות לכם סוד קטן: לנו, כמי שליוו הרבה מאוד עסקים קטנים להצלחה, אין ספק כלל כי כדי אכן להצליח – עליכם להיעזר בחברה מקצועית בעלת ניסיון במיתוג עסקים קטנים משום שללא המיתוג הנכון, סיכוייכם להצליח ולהתפתח כעסק המבודל מהמתחרים אינם גבוהים במיוחד.

חשיבות המיתוג להצלחת העסק

הסיבה שפעילותם של כ – 30% מכלל העסקים הקטנים נגדעת במרוצת התקופה של השנים הראשונות היא לא תמיד בגלל המוצר, או הקונספט שהגו הבעלים, אלא דווקא בגלל התנהלות לא נכונה. התנהלות לא נכונה יכולה לבוא לידי ביטוי בכמה וכמה מישורים, ביניהם כלול המישור הכלכלי, ועל אותו המשקל עומד גם המישור השיווקי.

בשנים האחרונות העובדות מדברות בעד עצמן, וניתן לראות כי בעלי עסקים קטנים ובינוניים מעבירים את פעילותם העסקית אל הרשת. הסיבה לכך היא שהאינטרנט, הוא הזדמנות שיווקית אדירה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים, שאין להם התקציב הדרוש כדי להשקיע במערך שיווקי נרחב. אך ללא הידע הנדרש וההבנה כיצד לבנות אסטרטגיה שיווקית, עסקים אלו לא ישיגו את מידת הנראות הרצויה ולכן מיתוג עסקים קטנים באמצעות פרסום בגוגל היא דרך נפלאה להגיע לתוצאות.

עולם האינטרנט רחב ממדים, וכדי לפצח את הנוסחה ולפרוץ אל השוק, קיים צורך ממשי בחברה מקצועית – וזו אחת הסיבות לכך שהקמנו את לוגו לוגו , המתמחה בתחום מיתוג עסקים קטנים.

מיתוג עסקים קטנים – הדרך לצמיחה

עסקים קטנים מהווים כמעל  90% מכלל העסקים בארץ ומתוכם, סה"כ מעט יותר מ- 30% מחזיקים אתר אינטרנט. מה שעוד יותר מפתיע מכך הוא שרק מקצתם של אלו אשר מפעילים אתר, מחזיקים אתר אינטרנט שמותאם לסלולר. בעולם דיגיטלי בו צרכנים רבים פועלים דרך הנייד, המשפט – "מי שלא שם לא קיים", לא יוכל לתאר יותר טוב את המצב הנתון ובעלי עסקים רבים כלל לא מופיעים במכשיריהם הניידים של לקוחותיהם – כך שבפועל לקוחות עוברים למתחרים מדי יום רק עקב מחשבה מיתוגית נכונה של בעלי העסקים המתחרים. בעלי עסק צריכים אתר שהושקע בו עיצוב, עיצוב לוגו, עיצוב תוכן ללקוח ובעיקר – חווית גלישה. בניית אתרים היא תהליך רציני, שצריך להיעשות ע"י אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

על מנת לשרוד בעולם כה תחרותי, בתור עסק קטן או בינוני, על בעלי עסקים קטנים להיות מודעים כל הזמן למצב השוק ולשינויים התמידיים שחלים עליו, ולהשתנות בהתאם, תוך שמירה על חזות אחידה ומקצועית. המחשבה כי פתיחת אתר אינטרנט בלבד תגרום לכם לספור את המזומנים היא שגויה מיסודה, מכיוון שעל מנת ליצור תנועה באתר ולוודא כי האתר משקף את העסק באופן מיטבי, עליכם לעבור מיתוג עסקי אשר לוקח בחשבון את כלל הנושאים שיש לשים עליהם דגש.

מחויבות היא שם המשחק

הנתונים מוכיחים כי רק 2% מכלל העסקים המוקמים בישראל מצליחים לפרוץ את השוק ולהפוך לעסק משגשג. אך לא נשכח כי גם ענקית רשתות המזון המהיר "מקדונלד'ס", לא התחילה את דרכה כרשת ולאט לאט ביססה את עצמה בזכות מיתוג נכון וכמובן לוגו מנצח, ואם נפנה לשוק המקומי, גם רשת בתי הקפה המצליחה "קפה קפה", התחילה מבית קפה שכונתי. על מנת להצליח בזירת המסחר המקומית, שלא לומר העולמית, כל שעליכם לעשות לפנות לצוות המומחים למיתוג עסקים קטנים של ג'נסיס, בעזרתו תוכלו לדבר אל הלקוחות שלכם בכל פלטפורמה שתהיה, לעטוף נכון את הרעיון שלכם, לצמוח באופן מהיר יותר, ליצור מודלים של שותפויות וזכייניות, להגדיר מטרות ולשווק את עצמכם באופן שייתן לכם יתרון על פני המתחרים ולא פחות חשוב, להביא את המחויבות שלכם להצלחת העסק אל השלב הבא.

אם אתם רוצים להיכלל באחוז המצליחים, צרו קשר אתנו עוד היום לקבלת פרטים על מיתוג עסקים קטנים, ובעזרת צוות המומחים שלנו, תוכלו לפתח יתרון משמעותי על פני המתחרים ולהוביל את העסק שלכם להצלחה!

למה יותר ויותר עסקים מבינים שמיתוג זה שם המשחק?

בשנים האחרונות כולנו יודעים שהדרך להביא יותר ויותר לקוחות נמצאת בדיגיטל, למעשה בשני ערוצים עיקריים (אפשר להגיד בלעדיים)- מר גוגל וגברת פייסבוק. הנהירה ההמונית הזו הביאה לכך שהנראות העיצובית של המיתוג שלכם היא אבן יסוד חזקה על מנת שהפרסום באמת יצליח וייצר לכם תוצאות.

רבים מהעסקים מבינים בזכות הפרסום הדיגיטלי את כוח העל שהמיתוג מביא איתו. אם נשווה את זה לעולם הישן, קחו לדוגמא את מקדונלדס, שמשקיעה עשרות שנים במיתוג, ועכשיו אתם מבינים שזה שם המשחק. כאשר יש לידה המבורגריה קטנה שאינה ממותגת, כולנו יודעים לאן הלקוח ייכנס.

מקדונלדס יפים יותר, בולטים יותר וסקסים יותר. כך בדיוק גם דפי הנחיתה שלכם מדברים, האתר שלכם, עמוד הפייסבוק שלכם והלאה.

וכמובן שהכל מתחיל ביצירת קונספט ייחודי, עם לוגו שמשדר את העוצמה של העסק שלכם ועם צבעוניות רלוונטית.

עשו לעצמכם טובה, ואל תוותרו על השלב הזה, בסופו של דבר זה יחסוך לכם הוצאות מדיה רבות.

על מנת שנמחיש לכם, עסק עם מיתוג לא טוב שמוציא 15,000 ש"ח בחודש על מדיה, יכניס לידים בעלות של 250 ש"ח, קרי 60 לידים בחודש בלבד.

עסק עם מיתוג מושך, יכול לייצר אחוזי המרה גבוהים יותר שיביאו לכך שתקבלו לידים בעלות של 80 ש"ח לליד, קרי 187 לידים בחודש.

מדובר ביותר מפי 3(!) תוצאות, שבסופו של יום, ישפיעו על ההכנסות של העסק שלכם.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? תחזרו לבלוג שלנו ותמשיכו לעיין.

במידה ותרצו לשמוע מידע על שירותי המיתוג שלנו, תעשו טלפון ונדבר 🙂

יאללה בהצלחה.

פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי | פרסום באינסטגרם מחפש חברה מעולה נוספת למיתוג?>>> מיתוג עסקי מתג לי את העסק!

שאלות נפוצות:

מקבלים עיצוב מלא חדש לפי הצרכים שלכם: עיצוב לוגו, עיצוב ניירת עסקית, בניית אתר תדמית, עיצוב רשת חברתית ועד קריאייטיב לקמפיינים ברשת.
 
MY BRAND קיימת כבר למעלה מעשור, יש לנו גישה אכפתית ומעצבים מהשורה הראשונה בישראל. והכי חשוב- ניסיון כמעט בכל תחום שתבחרו.
 
מחיר מדויק לא נוכל לכתוב עבורכם, אך נוכל להגיד שאנחנו עובדים גם עם עסקים קטנים וגם עם חברות גדולות ויש לנו את החבילות המתאימות לכל עסק ובכל גודל.
 

כן, כל עסק קטן ועד גדול זקוק למיתוג עסקי. כיום, כשיש כמות גדולה יותר של עסקים, יש חשיבות רבה לבולטות ולהשארת רושם ראשוני על לקוח פוטנציאלי ומיתוג עסקי יוכל לעזור בעניין. 

מאמרים נוספים
שיתוף ברשתות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
חיפוש