מה חשוב שיהיה בעיצוב לוגו?

לוגו הוא הרבה יותר מסתם ייצוג ויזואלי של בית עסק. מדובר בסמל בעל כוח רב שיכול להכיל בתוכו את החזון המלא של המקום, של העובדים ושל הבעלים שלו. כדי לייצר לוגו הנושא עימו השפעה גדולה ומדויקת, יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון. במאמר זה נציע מבט מקרוב על כל מה שחשוב שיהיה בעיצוב לוגו.

פשטות

הלוגו שלכם הולך לשמש אתכם בפלטפורמות שונות. הוא חלק מתהליך מיתוג עסקי שהולך לשמש אתכם גם בשיווק בדיגיטל, גם במוצרים שונים ועוד. על כן חשוב שהלוגו יהיה פשוט ולא מסובך כך שניתן יהיה לשכפל ולהציב אותו איפה שצריך אותו. חשוב גם שכל מי שרואה אותו יוכל להבין מהר במה מדובר מבלי צורך לפענח מה יש לפניו. נסו להימנע מבלגן ואלמנטים מורכבים מדי שעלולים לבלבל את המסר שאתם רוצים להעביר ולהעמיס על מיתוג עסקי שיש לכם.

לוגו זכיר

עיצוב לוגו זכיר הוא כזה שנשאר במוחם של כל מי שרואה אותו. לוגו ייחודי ובלתי נשכח יכול להיות כלי חזק בעת מיתוג לעסקים שייצר רושם ארוך טווח על אחרים ויהפוך את העסק שלכם לבולט ומזוהה. 

ייחודיות

מיתוג לעסקים חייב להיות ייחודי כך שהעסק שלכם יהיה שונה מלוגואים אחרים. נסו להימנע מלוגו שמזכיר בתי עסק אחרים. כך תוכלו לייצר מיתוג עסקי חזק וחד פעמי.

רלוונטיות

עיצוב לוגו חייב להיות רלוונטי, גם לעסק שלכם, גם לקהל היעד וגם לתקופה הנוכחית. אל תלכו על עיצוב מיושן או כזה שלא רלוונטי לענף שבו אתם עוסקים- תמיד תהיו עם יד על הדופק בנוגע למגמות שונות ולערכים שאתם רוצים להעביר. אל תשכחו, מיתוג לעסקים חייב תמיד לשקף גם תקופה ולהיות עדכני ועכשווי.

מי יכול לעצב לעסק שלנו לוגו?

עכשיו כשהבנתם מהם כל הדברים החשובים שצריכים להיות בתוך עיצוב לוגו, הגיע הזמן שתבחרו מי יעצב אותו עבורכם. MY BRAND ישמחו לתת לכם מענה על כך. עם ניסיון רב בתחום ומקצועיות אין קץ, ניתן יהיה לעצב את הלוגו המושלם עבורכם שיקפיץ את העסק שלכם רמה אחת למעלה.