מהו מיתוג עסקי שעובד טוב?

מהו מיתוג עסקי שעובד טוב

מיתוג עסקי שעובד טוב: כל עסק ולא משנה אם אנחנו מדברים על מכון יופי, על חנות לבגדים או על טכנאי שיש לו עסק לתיקון מחשבים צריך לחשוב איך הוא משכנע את הלקוחות שלו לקנות את המוצרים שלו או את השירות שלו. מחקרים רבים מראים כי הלקוחות מחליטים בעשר השניות הראשונות שהם רואים את המוצר האם לקנות את המוצר או דווקא לקנות מוצר אחר.

כאן המקום לציין כי הדבר שהכי משפיע על ההחלטה שלהם האם לקנות את המוצר זה המיתוג של המוצר. על כן התשובה לשאלה מהו מיתוג עסקי שעובד טוב זה מיתוג עסק שמוכר. אם המיתוג שלכם ברמה גבוהה הוא יגרום ללקוחות לקנות דווקא את המוצר או השירות שלכם ולהעדיף אותו על פני המתחרים.

מה קורה אם יש לנו מיתוג עסקי שלא עובד טוב?

עליכם להבין כי מיתוג עסקי שעובד טוב הוא מיתוג עסקי אשר גורם לכך כי הלקוח מזהה את המוצר שלכם עם דברים חיובים כמו למשל מצוינות, איכות, ערך מוסף, ייחודית, עניין, יצירתיות ועוד. לעומת זאת מיתוג שלא עובד טוב יגרום לכך כי הלקוח יזהה את המוצר שלכם עם מוצרים הרבה פחות איכותיים וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אסור לכם להתפשר בשום פנים ואופן על המיתוג שלכם מכיוון שיש לו השפעה אדירה על העסק שלכם והכי חשוב על מכירות המוצר שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק כאשר אתם מתלבטים באיזה מיתוג לבחור.

האם אפשר לקבל מיתוג עסקי שעובד טוב מבלי לפנות אל חברת פרסום?

עליכם להבין כי מיתוג עסקי שעובד טוב מחייב מומחיות עצומה וניסיון רב. על רקע זה יש לציין כי גם חברות ענק עם עשרות אלפי עובדים לא מעיזות למתג את העסק שלהן לבד אלא הן פונות אל חברות פרסום אשר יבצעו זאת.

מכיוון שבישראל יש אולי שלוש חברות של עשרות אלפי עובדים אזי זה ברור כי אך חברה לא יכולה למתג את עצמה לבד וכי כל חברה צריכה לפנות אל חברת פרסום ישראלית אשר תמתג אותה ותעשה זאת בצורה הטובה ביותר שיש. חברה אשר תנסה למתג את עצמה לבד צפויה לאכזבה אדירה ולא רק שהמיתוג שלה לא יהיה טוב אלא שגם סביר מאוד להניח כי הוא יגרום לה נזק עצום.

רוצים לקבל מיתוג עסקי שעובד טוב ומצוין? פנו אל חברת ג'נסיס ולא תתחרטו

כאשר אנחנו מדברים על מיתוג עסקי שעובד טוב יש רק שם אחד שאתם צריכים להכיר וזה השם של חברת ג'נסיס. כאשר אומרים לאנשים בתעשיית הפרסום את השם ג'נסיס אומרים למעשה מצוינות, מקוריות ויצירתיות וזאת עקב העובדה כי כולם יודעים כי ג'נסיס היא החברה מספר אחת בארץ בתחום של מיתוג.

אנחנו נעשה הכול בכדי לתת לכם את המיתוג המושלם והטוב ביותר שיש ולא נהיה מוכנים להתפשר על נקודה זו לעולם וזאת בכדי להבטיח כי החברה שלכם לא רק תמכור את המוצרים שלה או השירות שלה אלא תמכור הרבה יותר מעבר.