כל מה שצריך לדעת על מיתוג עסקי

בניית מותג הוא לא דבר פשוט כלל אולם כאשר עושים זאת נכון יכולות להיות לכך השלכות נהדרות עבור העסק שלנו ועל היכולת לבנות קהל לקוחות נאמן, איכותי ומזוהה עם המותג כך שתמיד ירצה לרכוש את השירות שלכם, כולל שירותים חדשים שתציעו להם. למעשה, מעל 60% מהצרכנים רוכשים קודם מותגים שהם מכירים ומעדיפים לרכוש ממותגים מוכרים מאשר בחלופות זולות יותר. אז הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על מיתוג עסקי ב3 דקות.

מהו מותג בכלל?

ראשית ההגדרה של מותג משתנה בין בית עסק אחד לאחר ואפילו בין חברת פרסום אחת לאחרת. להגדרתנו מותג הוא קונספט רעיוני שלם אליו יוכלו להתחבר הלקוחות שלכם או לכל הפחות לזהות אתכם באמצעות אלמנטים שונים הקשורים אליכם. כך למעשה אייפונים מזוהים עם אפל, תוכלו לזהות סמלים של רכבים פופולריים ומה אתם חושבים עליהם רק מצפייה בלוגו שלהם ועוד. מיתוג הוא לא רק עיצוב לוגו לעסק או אלמנטים ויזואליים שונים אלא כל הסיפור מאחורי העסק, הערכים לפיהם הוא פועל, השירותים/המוצרים שלו, החזון שלו ועוד. 

מדוע חשוב לבנות את עצמכם או את העסק שלכם כמותג?

מרבית הצרכנים קונים מוצרים שהם מכירים וזה אומר שיש מותג חזק מאחוריהם שהם סומכים עליו. זה תקף לכלי רכב, חברות שמספקות שירותי אינטרנט ועד לבמבה וחלב בסופרמרקט. מיתוג לעסקים הוא לא עסק פשוט וחשוב לעבוד עם חברת פרסום מקצועית ומנוסה שתסייע לכם בנושא אולם הוא קריטי להצלחת העסק שלכם, בייחוד בתחרות הגבוהה שיש כיום בשוק. באמצעות המותג הקהל יוכל לזהות את המוצר שלכם במהירות יותר מאשר את המתחרים שלכם. המותג מסייע לאמצעי השיווק ומייעל אותם ומאפשר לכם למכור את המוצר/השירות שלכם במחיר יקר יותר בתמורה לאיכות וביטחון. 

כיצד נוכל לבנות מותג?

עבודת מיתוג עסקי מורכבת ומסועפת ולא נעשית בין רגע. בניית מותג דורשת זמן, סבלנות ועבודה אחידה בכל ההיקף של העסק, החל מעיצובים גרפיים ולוגו החברה, דרך סלוגנים, טקסטים המשותפים באתר החברה וברשתות החברתיות ועד לשירותים המוצעים ללקוחות. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.