השקעה במיתוג משתלמת במיוחד לעסקים: פרטים במאמר

באמצעות מיתוג, גם אתם יכולים ליצור לעצמכם את התשתית המושלמת לשיווק בהמשך הדרך. עם מיתוג לעסקים שנבנה כמו שצריך בית העסק שלכם צפוי לפרוח ולייצר את מה שצריך בשביל שיווק בהמשך הדרך. מיתוג ברמה גבוהה מאפשר לכם להגיע לקהלי יעד בקלות ולגלות שהדרך לקדם את עצמכם באינטרנט ומחוצה לו קלה משחשבתם. מה נדרש ביצירת מיתוג עסקי, אם כן?

חיבור לוגו שיצוד את העין

עיצוב הלוגו צריך להיות קליט ומבוסס על מיצגים ויזואליים וכתובים שניתנים לקריאה, פענוח, צפייה מהנה וללא כל ספק – ניתן להבין במה מדובר. רעיונות: מיצג ויזואלי מודפס של כלי עבודה או נגינה, מיצג ויזואלי של מוצר בעל מראה קליט שנמכר בחנות, ועוד. ליד התמונה רצוי להטביע את שמו של העסק. דרך אחרת לעצב לוגו היא להשקיע יתר על המידה בפונטים וליצור כיתוב מעניין ומקורי, עם שינוי בצורות ובצבעים. מתחתיו, ניתן לרשום בפונט רגיל, רצוי נטוי, ג'ינגל קצר וקולע: "הראשונים בארץ", "הטובים מכולם", וכד'. הלוגו צריך להבהיר למתבונן במה מדובר ועל כן – להקליק על מודעות השיווק (עליהן נפרט בהמשך), ללא מחשבה על אלטרנטיבה.

מציאת משפטי חיזוק וייחודיות לעסק שלכם

מומלץ לבוא עם משפטים קצרים וקליטים ברמה של הג'ינגל שהטמעתם בלוגו, אשר ישמשו את הקורא להבנה מהו העסק שלכם ומדוע לבחור בו, לפני שהוא הספיק לקרוא מאמר אחד שכתבתם: "הראשונים בישראל ב- (תחום)", "כשמקצועיות ועוצמה נפגשים", "לקבל את השירות בסביבה כפרית ופסטורלית" ועוד. המשפטים הללו ישמשו להכנת מודעות פייסבוק, מודעות אינסטגרם, מודעות בגוגל, ועוד. באמצעות המשפטים הללו תוכלו לקדם את תשתית המיתוג שלכם ללא עוררין ולהפוך להיות חלק נכבד מן השיח המתחולל בארץ ובעולם אודות התחום שלכם.

בניית קמפיינים של מיתוג

באמצעות הלוגו שיצרתם והמשפטים שהגיתם, ניתן לצאת אל קמפיינים חכמים העוסקים במיתוג כמו לדוגמה בניית אתר. מומלץ לעבוד עם קופירייטר שילטש את המסרים שלכם ויהפוך אותם להכי ברורים שאפשר. מקדם אתרים יוכל לסייע לכם להתאים כל קמפיין מיתוג לאוכלוסיות יעד ובכך להבטיח שהקהלים הרלוונטיים יחזרו ויבקשו להיות הלקוחות שלכם. ללא ספק, יצירת קמפיינים התחלתיים של מיתוג תקצר לכם את הדרך משמעותית בהמשך, כשתצטרכו לעסוק בשיווק. גם אם תעבדו עם חברות שיווק וקידום שאינם חוד החנית ,עדיין תגיעו לביצועים גבוהים בגוגל וברשתות החברתיות בזכות השם שבצרתם לעצמכם בעקבות המיתוג. מצב זה חשוב מאד לכל בית עסק, במיוחד בימים שאין ביכולתו לעבוד, לחדש מחקרית על התחום בו הוא עוסק, וכד'.

 

מחפשים חברה מעולה למיתוג עסקים? ממליצים לכם לדבר גם עם ג'נסיס מיתוג עסקי