איך מעצבים לוגו לעסק?

לוגו מעוצב היטב הוא למעשה הייצוג החזותי של זהות העסק, ולרוב גם הדבר הראשון שהלקוח ייתקל בו. מדובר בפנים של העסק שלכם, ולכן אסור לזלזל בנושא. עיצוב של הלוגו הנכון הוא תהליך משמעותי, וכדי לעזור לכם בכך, הכנו פה את המדריך המלא.

הבנת העסק שלכם

לפני שתתחילו להעלות רעיונות ולמצוא השראה, חשוב שתקדישו זמן להבין את האישיות, הערכים וקהל הייעד של העסק. לוגו צריך לכלול בתוכו את כל מה שהעסק שלכם מייצג. מיתוג עסקי הוא לא רק עניין אסתטי- הוא דרך להעביר חזון, ולפני שניגשים אל עיצוב לוגו- חשוב שתבינו מהו החזון הזה.

תחקיר וחיפוש השראה

בצעו תחקיר של עסקים דומים בתחום כדי לראות איך הם ביצעו מיתוג עסקי ואיזה עיצוב לוגו יש להם. נסו לבדוק מהן מגמות העיצוב הנוכחיות ואיך אתם יכולים להתחבר אליהן. חפשו ברחבי האינטרנט השראה של עיצוב לוגו שאתם אוהבים או של עיצובים מסוגים אחרים שאתם מתחברים אליהם. התחקיר הזה יעזור לכם למצוא איך לעשות את הצעד הראשון.

שמירה על פשטות

כשאתם ניגשים אל מלאכת מיתוג לעסקים כולל הלוגו, חשוב לזכור שלפעמים פחות זה יותר. לוגו מוצלח הוא לוגו פשוט שניתן לזהות בקלות. נסו להימנע מעיצובים מורכבים מדי שעלולים להעמיס על העין ולבלבל.

בחירת צבע

לא רק העיצוב עצמו חשוב בתהליך מיתוג לעסקים. גם הצבעים בהם תבחרו יהיו משמעותיים מאוד. בחרו בצבעים שמתאימים לערכים של העסק ומבטאים את מה שאתם רוצים. חשוב גם שכל מיתוג לעסקים ישתמש באותה פלטת צבעים כדי לשמור על אחידות ועקביות בוויזואליה של העסק.

מי יכול לעשות לי עיצוב לוגו לעסק?

אם אתם מחפשים חברה מקצועית ואיכותית שמתמחה בעיצובי לוגו מדויקים לערכי העסק שלכם- מוזמנים לפנות אל MY BRAND, חברה שכבר שנים מייצרת לוגואים שממשיכים עם עסקים רבים שנים קדימה ומבליטים אותם מעסקים אחרים בתחום. אנו נעשה את כל מה שאפשר כדי למצוא את הלוגו הנכון לכם ביותר בו תוכלו להשתמש בזמן מיתוג עסקי. צרו עמנו קשר עוד היום!