הסטודיו שלנו הוקם בשנת 2007. החזון שלנו הוא לשנות את התפיסה הישראלית בכל הנוגע למיתוג, עם סטנדרטים באיכות שאיננה מתפשרת, ותוצאות מוכחות ומרגשות בעולם העיצוב והפרסום.

אז מה אנחנו יודעים לעשות?

מיתוג גרפי הוא בעצם חלק מהיישומים המבוצעים בפועל לאחר שלב הרעיון, האפיון והקונספט. מיתוג גרפי מוציא אל הפועל את האסטרטגיה השיווקית שקדמה לרעיון, ובצורה ויזואלית. זה יכול להיות עיצוב לוגו , פלאיירים ברושורים וגלויות, פולדרים, רולאפים, קטלוגים, פוסטרים, כרטיסי ביקור וניירת עסקית, באנרים פרסומיים, אריזות למוצרים, שלטים ופרסום חוצות ועוד.
המיתוג שלנו מתרגם לצבעים את מה שאתם רקמתם במחשבה ובמילים. אנו יוצרים מסרים צרכניים באמצעים ויזואליים יפים, עם גרפיקה ייחודית, כלים וטכניקות העושות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת, וביטוי של הצרכים שלכם אחרי הבנה מעמיקה שלהן. לוגו מיוחד, בחירת סוג וגודל הפונט, צבעים מעניינים ועימוד תמונות וכותרות, כל אלו הם קריטיים ליצירת מוצר אפקטיבי ומושלם. אנו יודעים לבחור שפה ויזואלית אחידה ולהשאר נאמנים לה לכל אורך המיתוג הגרפי, בין אם בניירת משרדית, בין אתר האינטרנט, דפי נחיתה ועוד. השפה האחידה יוצרת זהות, וזיהוי שלכם בקרב הצרכנים. היכולת לעשות זאת דורשת יצירתיות רבה, מיומנויות מקצועיות, והמון אהבה למקצוע.

אהבת המקצוע היא אבן דרך אצלנו, במקום בו הלקוחות הופכים לשותפים, והאתגרים הם משותפים.
בסטודיו מחלקת עיצוב גרפי עם גרפיקאים שנבחרים בקפידה רבה, מחלקת קריאייטיב ומחלקת שירות לקוחות מהטובות ביותר שקיימות בעולם העיצוב והגרפיקה.דברו איתנו

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים, או חייגו עכשיו ל: 077-2305143

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגו עכשיו


077-2305143

בין לקוחותינוהתעודות שלנו

Summary
Review Date
Reviewed Item
משרד פרסום מהטובים בישראל. מומלץ מאוד. תודה רבה.
Author Rating
51star1star1star1star1star